Український гурт поїде в тур, щоб допомогти нечуючим дітям

Дата: 16 Травня 2019
A+ A- Підписатися

Рок-гурт SINOPTIK вирушить у тур Україною, щоб допомогти дітям з вадами слуху. 

Про це повідомляють активісти на сайті Української біржі благодійності. 

Гурт SINOPTIK 

Музиканти вирушать у благодійний тур “Я чую – я живу” вже восени цього року: перший концерт гурту відбудеться 20 вересня в Дніпрі, а згодом вони відвідають 20 найбільших міст країни. Музиканти планують скерувати частину коштів від своїх виступів на закупівлю дорогого обладнання для діагностування слухових вад у дітей.

“Сьогодні в Україні більше мільйона людей мають вади слуху, а більше ста тисяч – діагноз “глухота”. З кожної тисячі новонароджених у двох-трьох дітей виявляють слухові вади, які можливо діагностувати за наявності необхідного обладнання”, – наголошують на сайті благодійники.

Активісти зауважили, що своєчасне виявлення та лікування проблем зі слухом у немовлят дозволяє мінімізувати або навіть повністю усунути подальше відставання дитини в мовному та слуховому розвитку. 

Підтримати дітей з вадами слуху може кожен охочий. Для цього необхідно зайти на сайт Української благодійної біржі та вказати суму, яку ви хочете пожертвувати зі своєї банківської картки. Наразі благодійникам залишилося зібрати трохи більше ніж 124 тисячі гривень. 

ДОВІДКА. Гурт SINOPTIK створили у 2012 році в Донецьку. За час існування музиканти встигли записати чотири альбоми та виступити на багатьох українських і міжнародних фестивалях. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: