У Москві затримували учасника АТО (оновлено)

Дата: 02 Січня 2018
A+ A- Підписатися

У Москві невідомі особи затримавали учасника АТО Олега Негоду 24-25 грудня. Сьогодні його відпустили.

Про це повідомляє УНН з посиланням на власні джерела.

“Олег Олександрович Негода, киянин, проходив службу в зоні проведення АТО наприкінці 2016-17 років. Наприкінці 2017 року поїхав у місто Саратов до сестри. Був затриманий у Москві невідомими 24-25 грудня. Наразі місце його перебування невідоме”, – йшлося в повідомленні.

Як повідомляла “Інтерфакс-Україна” МЗС України звернулося до МЗС Росії з вимогою підтвердити і роз’яснити обставини затримання учасника АТО Олега Негоди в Москві.

“Ми звернулися до Міністерства закордонних справ Російської Федерації з клопотанням повідомити чи затримано вказаного громадянина. У разі підтвердження факту затримання ми вимагаємо повідомити, на якій підставі і за яких обставин його затримано, місце утримання, а також невідкладно дозволити консулу відвідати затриманого українця”, – наголосив представник департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич.

МЗС вимагав дозволити консулу відвідати затриманого.

Пізніше УНН з посиланням на джерело повідомила, що російські правоохоронці у Москві відпустили затриманого перед Новим роком колишнього військового АТО Олега Негоду.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: