У Луцьку ветеран Олександр Мельник перевірив на кріслі колісному доступність відділку поліції
У Луцьку ветеран Олександр Мельник, який після поранення на фронті послуговується кріслом колісним, перевірив на доступність приміщення відділення поліції №3.
Про це розповіли у Нацполіції.
Олександр Мельник – 50-річний ветеран та мешканець Луцька.
До війська він мобілізувався після атаки російських військових на Луцьк, а поранення, внаслідок якого йому ампутували ноги, він отримав під Бахмутом на Донеччині. У той день він разом із побратимами йшов замінити бійців на позицію, але вони потрапили під російський обстріл.
“Хлопці, що йшли за мною, отримали поранення, а мені найбільше по ногах дісталося. Була дуже довга евакуація, годин п’ять, поки нас змогли витягнути. Дякуючи тим хлопцям, які мене несли, потім тягнули квадрациклом, на БМП вивозили, то я залишився живий”, – пригадує він.
На Волині, де Мельник проходить реабілітацію, діє вісім оновлених доступних підрозділів поліції, один з яких він й перевірив.
Чоловік самостійно піднявся на кріслі колісному у підрозділ через пандус та випробував кнопку виклику чергового, що облаштована для зручності усіх громадян. Також йому розповіли про роботу системиі з дотримання прав людини.
Мельник розповів, що лишився задоволений візитом, а особливого його потішила дитяча кімната у відділку.
Нагадаємо, що поранені українські військові скаржились, що не можуть отримати реабілітаційні послуги в Україні через фізичну недоступність будівель. Також більшість поранених військових розповіла, що лікувалися за власні кошти чи гроші родини.
У підсумку понад третину опитаних ветеранів, які несуть службу, не задоволені отриманими медпослугами.