У Криму оштрафували мешканку Севастополя за образу в інтернеті окупантів з крейсера “Москва”

Дата: 07 Липня 2022
A+ A- Підписатися

Незаконний “Нахімовський районний суд міста Севастополя” оштрафував 23-річну мешканку Севастополя за “образу російських військових” із затонулого крейсера “Москва”.

Про це інформує Кримська правозахисна група з посиланням на окупаційну “поліцію” міста.

Її службовці “відшукали в інтернеті кілька публікацій, доступних необмеженому числу користувачів, в яких автор публічно й з використанням нецензурної лексики висловлював негативне ставлення до дій військовиків Росії”.

На дівчину склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 20.3.3 КпАП РФ (“публічні дії, спрямовані на дискредитацію використання ЗС РФ з метою захисту інтересів Російської Федерації та її громадян, підтримки міжнародного миру й безпеки чи виконання державними органами РФ своїх повноважень із зазначеними цілями”).

Нагадаємо, 4 березня в Росії набула чинності стаття 20.3.3. КпАП Росії, яку Російська Федерація незаконно розповсюджує на тимчасово окуповану українську територію. Стаття передбачає покарання за так звану “дискредитацію використання Збройних сил Росії з метою захисту інтересів Російської Федерації та її громадян, підтримки міжнародного миру й безпеки”. Вперше цю статтю використали 11 березня, мешканку Сімферополя оштрафували на 35 тисяч рублів за гасло “Ні війні”.

ЗМІ повідомляють про щонайменше два десятки фактів переслідувань жителів півострова за статтею про “дискредитацію” окупаційних Збройних сил РФ. Чималу частку таких рішень ухвалили судді-зрадники, котрі з 2014 року перейшли на службу Росії.

У червні правозахисні організації закликали Міжнародний кримінальний суд та Міжнародну  комісію із розслідування, створену Радою ООН з прав людини, звернути увагу на воєнні злочини щодо “денацифікації” громадян України.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter