У Криму не будуть продовжувати режим неробочих днів на тлі все нових антирекордів захворюваності на коронавірус

Дата: 05 Листопада 2021
A+ A- Підписатися

Окупаційна влада в Криму не продовжуватиме режиму неробочих днів у регіоні після 7 листопада. 

Про це на своїй фейсбук-сторінці написав кремлівський куратор Криму Сергій Аксьонов

Утім, за його словами, на півострові діятимуть раніше запроваджені обмеження, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної інфекції. 

Водночас, як випливає з даних незаконного “міністерства охорони здоров’я Криму”, на півострові минулої доби був новий антирекорд хворих на COVID-19 за увесь час пандемії. Там виявили 764 нових випадки коронавірусної інфекції. За добу померли у Криму від хвороби 19 пацієнтів, а за весь час пандемії – 3 086 осіб.

Нагадаємо, міжнародні організації не можуть підтвердити правдивість даних окупаційної влади півострова. Кримські правозахисники неодноразово стверджували, що Росія спеціально занижує кількість померлих від коронавірусу. Це також правозахисній організації підтвердили кримські медики. 

У вересні Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови, що встановлюють нові карантинні правила для запобігання поширенню COVID-19. Зміни також зачепили перетин адміністративного кордону Криму з материковою частиною України.

Міністерство охорони здоров’я України пропонує кримчанам вакцинуватися на материковій частині країни препаратами, що вже пройшли сертифікацію ВООЗ, у шести пунктах у Херсонській області.

На початку вересня Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України оприлюднило мапи з маршрутами та адресами пунктів вакцинації проти COVID-19 для кримчан, які перетинають адміністративний кордон з материковою Україною через КПВВ “Чонгар” і “Каланчак”. Також детальну інструкцію, як кримчани можуть вакцинуватися на підконтрольній Україні території, розробили правозахисники Крим SOS. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: