Тука готує відновлення пасажирських перевезень з окупованих територій

Дата: 20 Липня 2016
A+ A- Підписатися

В даний час розробляються зміни до порядку перетину лінії розмежування.

Про це сказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій  і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука сьогодні у Маріуполі, передає “Остров”.

“Ми плануємо (і вже з президентом ми обговорювали це питання, і він нас підтримує в цій ініціативі) відновлення пасажирських перевезень (з непідконтрольними територіями, — прим.)”, — сказав він.

Він також додав, що зараз готуються зміни порядку перетину лінії розмежування.

Як відомо, 20 квітня Кабмін створив Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб шляхом злиття Державного агентства з питань відновлення Донбасу і Державної служби з питань анексованого Росією Криму та Севастополя. Міністерство очолив Вадим Черниш. У міністерстві мають працювати 105 осіб.

19 липня Кабмін створив три територіальних управління Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб в Донецькій, Луганській і Херсонській областях. 

Основними завданнями міністерства, зокрема, є реінтеграція тимчасово окупованої території України та її населення в єдиний конституційний простір України; сприяння реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та створення умов для добровільного повернення таких осіб до покинутого місця проживання (реінтеграція) або інтеграції за новим місцем проживання в Україні; застосування норм міжнародного гуманітарного права на території України; координації діяльності з надання гуманітарної допомоги цивільному населенню під час збройних конфліктів; розбудови миру, відновлення та розвитку Донецької та Луганської областей.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter