Справа Шеремета: втретє перенесли апеляцію на арешт Антоненка

Дата: 07 Липня 2020
A+ A- Підписатися

Київський апеляційний суд втретє переніс розгляд апеляційної скарги захисту Андрія Антоненка щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді арешту.

Про це повідомили на сторінці Free Riff у фейсбуку. 

Судове засідання по Андрію Антоненку перенесено на 09.07.2020 на 16:00, апеляційний суд м.Києва(солом'янська 2а), так як…

Опубліковано Free Riff Понеділок, 6 липня 2020 р.

Засідання перенесли через те, що прокурори не ознайомилися з матеріалами справи. За словами юриста Леоніда Маслова, судді відмовили в допиті лікаря стосовно стану здоров’я Антоненка, оскільки це питання не розгядалося слідчим суддею в першій інстанції, а погіршення стану здоров’я має іншу форму реагування захисту.

“Формально правильно, але ж апеляція замість трьох діб розглядає скаргу 43 доби, за цей час уже і померти можна. Питання стану здоров’я станом на сьогодні має вирішальне значення, стан здоров’я погіршився вже після винесення оскаржуваної ухвали”, – додав він. 

Також Антоненку відмовили в участі в засіданні поза межами так званого “акваріума”, адже старший конвою сказав, що в нього не досить конвоїрів. Однак, за словами Маслова, під час наступного засідання, яке має відбутися 9 липня о 16:00, Антоненко перебуватиме не в “акваріумі”.

Пояснюю, що відбулося сьогодні в Київському апеляційному суді. Відмовлено в участі у справі Антоненка поза межами "…

Опубліковано Леонідом Масловим Понеділок, 6 липня 2020 р.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року правоохоронці повідомили про підозри в справі щонайменше п’ятьом людям: медсестрі одного з парашутно-десантних батальйонів Яні Дугарь, лікарці й волонтерці Юлії Кузьменко (Лисиці), музикантові й добровольцю Андрію Антоненку (Riffmaster), добровольцям Владиславу та Інні Грищенко (Бучі й Пумі). Слідство вважає основним мотивом убивства журналіста Шеремета дестабілізацію ситуації в Україні.

Адвокати підозрюваних не вперше кажуть про фальсифікацію доказів. Захист підозрюваної Дугарь опублікував висновки експертів, які нібито спростовують докази її винуватості. 

Захист Антоненка також заявив, що експертиза ходи, яка нібито підтверджує причетність фігурантів справи до злочину, проведена з порушенням закону і містить маніпуляції. Зокрема, експерт, який проводив дослідження, не тільки отримав матеріали справи з порушеннями законодавства, але й не мав права проводити експертизу, адже в нього немає на це кваліфікації, бо його основною діяльністю є тренерство з карате.  

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: