Розробляти механізм виявлення дітей, які беруть участь у збройних конфліктах, буде Міноборони

Дата: 23 Серпня 2016
A+ A- Підписатися

МВС не буде відповідальним за впровадження механізму виявлення дітей, які беруть участь у збройних конфліктах, відповідно до п. 78 Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини.

Про це повідомляє кореспондент Центру інформації про права людини.

МВС також не буде відповідальним за створення системи соціальної, зокрема психологічної, реабілітації звільнених людей та членів їх сімей (п. 123 Плану дій з реалізації Нацстратегії).

“У цих пунктах є завдання, які не є функціями МВС. Ми не формуємо національну політику у воєнній сфері чи сфері оборони. Ми приймемо участь в розробці, але недоцільно МВС визначати відповідальним органом. Ми пропонуємо залишити це Міноборони”, – заявила під час громадського обговорення проекту розпорядження Кабміну “Про внесення змін до Плану дій…” представниця МВС України Надія Бабак.

Заступник міністра юстиції Сергій Петухов погодився з пропозицією МВС.

“От бачте, як пощастило. Представник Міноборони не прийшов, тому їхня позиція не пройшла. Не прийшли чи не захотіли захищати свою позицію, пропозиція не пройшла по 26 та 43 пунктах”, – заявив він.

Під час громадського обговорення МВС не вдалось зняти із себе відповідальність за розробку механізму для евакуації людей з інвалідністю у надзвичайних ситуаціях. Такий механізм має бути розроблений до четвертого кварталу 2017 року.

Раніше повідомлялось, що Міністерство охорони здоров’я ігнорує інформаційні запити та пропозиції громадськості.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: