Росіяни завезли на тимчасово окуповані території понад 100 тисяч мігрантів з Центральної Азії – Спротив

Дата: 30 Листопада 2023
A+ A- Підписатися

Загальна кількість мігрантів з Центральної Азії на тимчасово окупованих територіях України вже перевищила 100 тисяч людей.

Про це повідомили у Центрі національного спротиву. 

Ілюстративне зображення. Фото: “Фокус”

“Ворог намагається змінити демографічний склад населення на тимчасово окупованих територіях. У межах політики заміни корінного населення, росіяни завозять на ТОТ мігрантів з Центральної Азії. Їх загальна кількість на тимчасово окупованих територіях вже перевищила 100 тисяч осіб”, – йдеться у повідомленні.

Більшість з них наразі працює на будівництві, але надалі окупанти планують їх мобілізувати до російської армії в обмін на отримання громадянства РФ.

Раніше ZMINA писала, що російські окупанти ведуть активну політику знищення української національної ідентичності шляхом заселення тимчасово окупованих територій жителями віддалених регіонів РФ.

Місцеві російські окупаційні адміністрації всіляко сприяють розселенню переселенців з Росії на тимчасово окупованих територіях України. Так, вони забезпечують негайне розміщення сімей прибулих, працевлаштовують їх, надають доступні (пільгові) кредити на придбання житла, розвиток бізнесу тощо.

Нагадаємо, що влітку минулого року аналітики американського Інституту дослідження війни заявили, що президент Росії Володимир Путін намагається відправляти на війну проти України етнічні меншини, щоб уникнути проведення загальної мобілізації етнічних росіян. 

Тоді в Росії вже заснували рух “Нова Тува” – антивоєнну організацію, що складається з активістів тувинської національної громади. Один з російських телеграм-каналів звинуватив рух у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі та антивоєнній пропаганді.

Після цього у вересні президент України Володимир Зеленський звернувся до народів Кавказу, Сибіру та інших корінних народів Російської Федерації й підкреслив, що війна потрібна лише Путіну і через його забаганки не повинні помирати тисячі громадян РФ.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter