Проти членів Центру протидії корупції завели ще одну справу

Дата: 21 Травня 2018
A+ A- Підписатися

Бориспільська районна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти члена правління Центру протидії корупції Олександри Устінової та її цивільного чоловіка за звинуваченням у перешкоджанні журналістській діяльності.

Про це повідомляє прес-служба ЦПК.

Устіновій та її чоловіку стало відомо про провадження, коли їх викликали на допит. У ЦПК заявили, що підставою для провадження стала заява  блогера Всеволода Філімоненка за начебто перешкоджання його журналістській роботі, коли він зустрічав Устінову та її цивільного чоловіка в травні 2017 в аеропорту Бориспіль.

“Центр протидії корупції розцінює це як тиск на Устінову перед судовим засіданням, оскільки і вона, і її цивільний чоловік найближчим часом мають бути допитані в суді по справі голови правління ЦПК Віталія Шабуніна”, – йдеться в повідомленні Центру.

Олександра Устінова

За словами юриста ЦПК Олени Щербан, події в аеропорту стали причиною суперечки між блогером та Шабуніним. Сама Устінова стверджує, що справу мали б заводити щодо Філімоненка.

Наступне судове засідання у справі Шабуніна призначене на 22 травня.

3 травня на суді допитали одного із соратників Філімоненка – Антона Гриньова, а також допитали “оператора” та колегу відеоблогера – Олексія Липовецького. 

9 лютого Дніпровський районний суд міста Києва розпочав розгляд по суті справи щодо голови правління громадської організації “Центр протидії корупції” Віталія Шабуніна, якого звинувачують у “погрозі або насильстві щодо журналіста”.

30 січня адвокати голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна заявили у Дніпровському районному суді міста Києва, що результати медичної експертизи могли бути сфабриковані, і не можуть бути доказом у справі про Всеволода Філімоненка.

22 січня правоохоронці повідомили Віталію Шабуніну про підозру у нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості помічнику депутата Радикальної партії Сергія Мельничука Всеволоду Філімоненку. Антикорупційному активісту інкримінують порушення ч. 2 ст. 345-1 Кримінального кодексу України (“Погроза або насильство щодо журналіста”). Йому загрожує п’ять років ув’язнення.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter