Понад 90% українців вважають корупцію проблемою у своєму місті – дослідження

Дата: 30 Березня 2016
A+ A- Підписатися

91% українців вважають корупцію проблемою у своєму місті.

Про це йдеться у результатах досліджень соціологічної компанії “Рейтинг”, проведеного за підтримки уряду Канади, передає “Українська правда”. Відповідне дослідження опубліковане на сайті американського Міжнародного республіканського інституту.

При цьому 63% опитаних вважають корупцію серйозною проблемою, 28% – частковою. 3% українців вважають, що це не велика проблема, а 1% – що не проблема взагалі.

Найсерйозніше проблему корупції у своєму місті сприймають жителі Сум, Запоріжжя, Києва, Полтави, Миколаєва та Тернополя (понад 70% опитаних), найменше – у Чернівцях, Сєверодонецьку та Маріуполі (40% і менше).

Порівняно з опитуванням за березень 2015 року серйозність сприйняття проблеми корупції у більшості міст України знизилась.

Говорячи про кумівство, більшість українців (56%) також назвали його серйозною проблемою, ще 29% – частково проблемою, 7% – не надто серйозною проблемою, 1% – не проблемою взагалі.

Найсерйозніше ця проблема стоїть у Миколаєві, Сумах, Кіровограді, Дніпропетровську, Києві, найменше – в Сєверодонецьку, Чернівцях, Маріуполі.

Сприйняття серйозності цієї проблеми за останній рік також дещо знизилося.

Опитування було проведене у 24 містах з 20 січня по 8 лютого.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: