Поліція покарала трьох священників, які допустили натовпи вірян у храмах на Вербну неділю

Дата: 13 Квітня 2020
A+ A- Підписатися

Загалом упродовж 12 квітня, коли християни західного та східного обряду відзначали Великдень та Вербну неділю, правоохоронці склали три адмінпротоколи щодо священників, які допустили скупчення людей у храмах. 

Про це повідомили в МВС.

За один день у країні відбулося понад 14 з половиною тисяч богослужінь, у яких взяли участь майже 127 тисяч громадян. Правоохоронці розповіли, що найчисленніші релігійні відправи відбулись у Львівській, Волинській, Івано-Франківській та Тернопільській областях переважно без грубих порушень правил карантину. 

Однак правоохоронці все ж зафіксували порушення в Рівненській, Чернівецькій, Миколаївській, Херсонській, Луганській, Полтавській та Київській областях. Окрім трьох виписаних адмінпротоколів, ще щодо 12 випадків порушень матеріали вивчаються.

Нагадаємо, що задля недопущення епідемії коронавірусної інфекції в Україні Кабінет Міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації та карантин у всій країні до 24 квітня. Кабмін також ухвалив рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України, а парламент запровадив покарання за порушення карантину. Однак, як стверджують експерти, не всі рішення уряду відповідають Конституції, а деякі запропоновані урядом дії щодо посилення карантину, за їхніми словами, неможливо виконати

Із 6 квітня уряд посилив карантин по всій Україні.

Відомо, що суди в 90% випадків стають на бік українців, коли розглядають справи про порушення карантину.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: