Поліція Ротерхема приховала факти зґвалтувань понад тисячі дітей – звіт

Дата: 13 Січня 2016
A+ A- Підписатися

Поліцейських та чиновників британського міста Ротерхем звинувачують у приховуванні фактів зґвалтувань понад 1 400 дітей у період з 1997 по 2013 роки.

Відповідний незалежний звіт професора Алексіса Джея з’явився у Великій Британії влітку минулого року. Поліція Південного Йоркшира вже заявила про початок розслідування, передає ВВС.

Начальник поліції Девід Кромптон сказав, що розслідування “буде стосуватися як дій поліції, так і членів ради”.

У звіті йдеться про те, що діти зазнавали сексуального насильства, однак поліція не порушувала справ. Насильниками переважно були вихідці з Пакистану, говорять автори звіту.

Професор Джей вказує на те, що перші випадки сексуальної експлуатації дітей стали відомі правоохоронцям та соціальним робітникам на початку 90-х років. У звіті йдеться також про те, що працівники знали, що діти під опікою держави можуть бути потенційними жертвами насильників.

Пізніше соціальні працівники фіксували все більше подібних випадків, але їхню роботу ігнорували. 

Публічно обговорювати випадки сексуальної експлуатації почали тільки у 2000-х роках, однак звіти фахівців були неповними. 

У звіті наголошується, що поліція систематично відмовлялась реєструвати заяви від жертв, побоюючись звинувачень в расизмі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: