Підозрюваній у вбивстві Шеремета Дугарь призначили експертизу психічного стану

Дата: 11 Лютого 2020
A+ A- Підписатися

Підозрюваній у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Яні Дугарь призначили експертизу почерку та психічного стану. 

Про це повідомив її адвокат Віталій Коломієць

Абсурд за наші гроші триває. В #справаШеремета щодо Яна Дугарь призначили почеркознавчу(!) та психіатричну експертизу….

Опубліковано Vitaliy Kolomiets Вівторок, 11 лютого 2020 р.

За його словами, постанови про призначення психіатричної і почеркознавчої експертиз захисту не надали.

“Ми, як сторона захисту, не можемо прийняти рішення про свою участь чи неучасть у цих процесуальних діях”, – зазначив Коломієць. 

Також надані слідчими постанови про відібрання зразків почерку не можуть бути задоволені, адже, за словами Коломійця, не відповідають статті КПК, на яку самі ж правоохоронці посилаються.

Щодо експертизи почерку, то адвокат Дугарь іронічно припустив, що, не знайшовши контактів між Дугарь і іншим підозрюваним у справі Антоненком ні в месенджерах, ні в соціальних мережах, ні телефоном чи електронною поштою, правоохоронці збираються перевірити їхнє ймовірне листування на папері.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський заявив, що якщо в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета знайдуть докази фальсифікації з боку правоохоронців, то причетних до цього силовиків покарають. 

Наразі правоохоронці повідомили, що підозрюють у справі Шеремета щонайменше п’ятьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко (Лисицю), музиканта й добровольця Андрія Антоненка (Riffmaster), добровольців Владислава та Інну Грищенків (Бучу й Пуму). Слідство вважає основним мотивом убивства журналіста Шеремета дестабілізацію ситуації в Україні.

Адвокати підозрюваних не вперше кажуть про фальсифікацію доказів. Захист підозрюваної Дугарь опублікував висновки експертів, які нібито спростовують докази її винуватості. 

Захист Антоненка також заявив, що експертиза ходи, яка нібито підтверджує причетність фігурантів справи до злочину, проведена з порушенням закону і містить маніпуляції. Зокрема, експерт, який проводив дослідження, не тільки отримав матеріали справи з порушеннями законодавства, але й не мав права проводити експертизу, адже в нього немає на це кваліфікації, бо його основною діяльністю є тренерство з карате.  

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: