Онлайн-уроки для школярів по телебаченню: розклад, програма, де дивитись

Дата: 02 Квітня 2020
A+ A- Підписатися

Із 6 квітня для учнів 5–11-х класів з усієї країни стартує проєкт “Всеукраїнська школа онлайн” – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та ютуб-канал Міністерства освіти і науки.

Про це повідомляє пресслужба МОН.

Згідно з повідомленням, транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Заняття для всіх класів можна буде переглянути на ютуб-каналі Міністерства освіти і науки. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в інтернеті.

Так, за класами закріплено такі телеканали:

5-й клас – “Плюс-Плюс” та “112 Україна”;

6-й клас – ZOOM та News One;

7-й клас – ZIK;

8-й клас – “Індиго” та УНІАН;

9-й клас – “Рада” та “UA:Культура”;

10-й клас – “UA:Перший”;

11-й клас – М1.

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Вони починатимуться о 10:00.

Розклад занять на наступні тижні можна завантажити для: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-го класів, а також загальний розклад онлайн-школи.

На ютуб-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео.

У МОН зазначають, що проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу президента, Міністерства освіти і науки, Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки “Освіторія”, а також 40 небайдужих педагогів, що зголосилися стати вчителями для всієї країни.

Уроки знімають у Новопечерській школі м. Києва. У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.

В Офісі президента також додали, що школярі з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і АР Крим та м. Севастополя зможуть переглянути відеоуроки, створені в межах «Всеукраїнської школи онлайн», в ефірі телеканалу «Дом».

Мешканці окупованого півострова, які мають доступ до телебачення через супутникове обладнання, також матимуть змогу дивитися відеоуроки в ефірі UA: Перший та інших каналів – партнерів проекту, які входять у їхній супутниковий пакет.

Крім того, діти з тимчасово окупованих територій зможуть переглядати записи уроків на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter