Нігерійські бойовики «Боко Харам» знищили 16 сіл

Дата: 09 Січня 2015
A+ A- Підписатися

За останні три дні бойовики угрупування «Боко Харам» у Нігерії вбили десятки людей і винищили 16 населених пунктів.

Про це повідомили представники місцевої влади у четвер, 8 січня, коли президент цієї країни Ґудлак Джонатан розпочав передвиборчу кампанію, передає Радіо Свобода.

Минулої суботи бойовики захопили військову базу і штаб африканських багатонаціональних об’єднаних сил у Баґе.

Владу і армію Нігерії критикують за нездатність впоратися з терористами, які протягом півроку захопили понад 20 населених пунктів на північному сході країни.

За 5 років збройного протистояння за створення ісламської держави, бойовики «Боко Харам» вбили тисячі людей, сотні заручників перебувають у їхньому полоні.

У переданому УНІАН коментарі речника МЗС України Євген Перебийніс заявив, що в Україні глибоко занепокоєні черговою серією терористичних актів, скоєних у північно-східній частині Федеративної Республіки Нігерія, що призвели до численних жертв серед мирного населення. 

МЗС України закликає міжнародне співтовариство до рішучіших дій у боротьбі з тероризмом, трагічні наслідки якого сколихнули весь цивілізований світ протягом останніх днів. 

МЗС наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до північно-східної частини Нігерії, а тим, хто продовжує перебувати на цих територіях, – оперативно залишити їх.

У разі потрапляння у надзвичайні ситуації на території Нігерії громадянам України слід звертатися до Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія за номерами телефону: (+234) 929 087 10 або (+234) 803 678 9749, а також телефонувати на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 (044) 238 16 57. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: