На адмінкордоні з Кримом затримали і допитали члена Курултаю

Дата: 31 Травня 2016
A+ A- Підписатися

На адміністративному кордоні з анексованим Росією Кримом російські силовики затримали голову ревізійної комісії Курултаю, члена виконавчої ради Світового конгресу кримських татар Алі Озенбаша.

Про це повідомив сам Озенбаш проекту Крим.Реалії

За його словами, силовики провели його допит й огляд особистих речей з експертизою паспорта. Він розповів, що під час проходження прикордонного контролю йому запропонували “почекати приходу співробітника ФСБ Росії”. Потім з’явився чоловік у формі без розпізнавальних знаків. 

“Мабуть, образився на мою небалакучість і небажання бути відвертим із ним, і в пошуках нових розваг запропонував мені відкрити сумку і показати свої особисті речі. На що я, по-перше, попросив його представитись, а по-друге, вказав, що огляд речей – прерогатива митних органів, які тут же в пункті пропуску присутні і неодмінно мої речі оглянуть, якщо йому хочеться, навіть в його присутності. На що він мені відповів, що представлятися не має наміру, а за те, що я такий розумний, то він проведе особистий огляд”, – розповів Алі Озенбаш.

За його словами, відпустили його після особистого огляду і “процедури ідентифікації паспорта”.

Він додав, що після допиту отримав від російських силовиків Акт проведення особистого огляду, в якому вказав, що “особистий огляд був проведений, незважаючи на заперечення”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter