На окупованій Херсонщині росіяни розгортають мережу пропагандистів

Дата: 12 Серпня 2023
A+ A- Підписатися

На окупованих територіях Херсонщини російські окупанти набирають пропагандистів до місцевого “союзу журналістів РФ”: такі осередки вони створюють на кожній території, яку тимчасово контролюють.

Про це повідомили в Центрі національного спротиву (ЦНС).

Російський пропагандист, куратор “псевдомедіа” на окупованих територіях Олександр Малькевич. Джерело: фонтанка.ру

Головою Херсонського “відділення” є росіянин Олександр Малькевич, який курує всі “регіональні медіа” на всіх тимчасово окупованих територіях. Всього до складу “відділення” входить 40 “учасників”, більшість яких – завезені росіяни.

За інформацією ЦНС, на останньому зібранні пропагандистів посвідчення отримала лице “телеканалу “Таврія”, створеного росіянами на базі захопленого регіонального відділення “Суспільне”, Ксенія Дегтярьова, яка приїхала з російської Казані.

Всі ці “місцеві журналісті” мають поширювати російську пропаганду в регіоні, а головне, – поширювати брехню за межі окупованих з позиції нібито місцевих мешканців.

Нагадаємо, що есбівці зібрали доказову базу на організаторів прокремлівського телеканалу “Таврія”, який наразі працює у тимчасово окупованій частині Херсонщини. Його запуском займався відомий кремлівський політтехнолог Олександр Малькевич, який ще з 2018 року він входить до найближчого оточення очільника російської ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина.

Раніше ZMINA повідомляла про те, що на тимчасово захоплених районах Запорізької області окупанти створили осередок “союзу журналістів Росії”, його очолив росіянин Сергій Корабельніков з Омська.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter