МЗС закликає світ об`єднати зусилля у боротьбі з тероризмом

Дата: 08 Січня 2015
A+ A- Підписатися

Україна закликає міжнародне співтовариство об`єднати зусилля у боротьбі з тероризмом, якими б гаслами терористи не прикривалися і які б цілі вони перед собою не ставили.

Про це йдеться заяві МЗС України щодо терористичного акту в паризької редакції видання Charlie Hebdo, внаслідок якого загинули 12 людей – журналісти і поліцейський. 

В Україні шоковані цим жахливим терористичним актом та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблих, каже у заяві МЗС.

«Наша держава, проти якої сьогодні на Донбасі діють добре організовані терористичні підрозділи, знає, що таке тероризм. Твердо переконані, що жодні мотиви – політичні, етнічні чи релігійні – не можуть бути виправданням для тих, хто присвоює собі право відбирати людські життя. Особливе обурення викликає те, що цей злочин був здійснений проти журналістів. Свобода слова – один із наріжних каменів демократії, вона за жодних умов не може ставитись під сумнів. Так само будь-які погляди журналістів не можуть бути причиною переслідувань і, тим більше, фізичних розправ. Сподіваємося, що виконавці і замовники цього жахливого злочину будуть притягнуті до відповідальності і понесуть заслужене покарання», – йдеться у заяві МЗС України.

Тим часом Президент України Петро Порошенко заявив, висловлюючи співчуття родинам жертв і всьому народу Франції, що в Україні завжди була, є і буде нульова толерантність до тероризму.

“Я засуджую жорстокий напад на журналістів у Парижі. …. В Україні завжди була, є і буде нульова толерантність до тероризму і ми солідарні з усім світом в боротьбі з тероризмом!”, – сказав Петро Порошенко.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: