Понад третину українців мають сумніви щодо версії силовиків у справі Шеремета

Дата: 24 Лютого 2020
A+ A- Підписатися

19% опитаних соціологами українців вважають необґрунтованою версію правоохоронців у справі вбивство журналіста Павла Шеремета. 

Такі дані дослідження Центру Разумкова і Дослідження проводили 13–17 лютого. Соціологи опитали 2018 людей. .

16% респондентів вважають звинувачення обґрунтованими (6% – цілком обґрунтованими, 10% – радше обґрунтованими), у 17% опитаних обґрунтованість цих звинувачень спричиняє сумніви. 16% респондентів відповіли, що їх не цікавить справа Шеремета, а 32% зазначили, що вони не володіють достатньою інформацією або їм важко відповісти на це запитання.

Нагадаємо, що правоохоронці повідомили про підозри в справі Шеремета щонайменше п’ятьом людям: медсестрі одного з парашутно-десантних батальйонів Яні Дугарь, лікарці й волонтерці Юлії Кузьменко (Лисиці), музиканту й добровольцю Андрієві Антоненку (Riffmaster), добровольцям Владиславу та Інні Грищенкам (Бучі й Пумі). Слідство вважає основним мотивом убивства журналіста Шеремета дестабілізацію ситуації в Україні.

Адвокати підозрюваних не вперше кажуть про фальсифікацію доказів. Захист підозрюваної Дугарь опублікував висновки експертів, які нібито спростовують докази її винуватості. 

Захист Антоненка також заявив, що експертиза ходи, яка нібито підтверджує причетність фігурантів справи до злочину, проведена з порушенням закону і містить маніпуляції. Зокрема, експерт, який проводив дослідження, не тільки отримав матеріали справи з порушеннями законодавства, але й не мав права проводити експертизу, адже в нього немає на це кваліфікації, бо його основною діяльністю є тренерство з карате.  

Нещодавно президент Володимир Зеленський заявив, що якщо в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета знайдуть докази фальсифікації з боку правоохоронців, то причетних до цього силовиків покарають. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: