Кримського блогера Мемедемінова перевели в камеру з посиленим контролем – адвокат

Дата: 04 Лютого 2019
A+ A- Підписатися

Російські силовики перевели блогера Нарімана Мемедемінова в СІЗО Сімферополя із загальної камери в камеру, що перебуває під посиленим контролем.

Про це з посиланням на адвоката Еміля Курбедінова повідомили активісти “Кримської солідарності” у Facebook.

Перевели до спеціальної камери блогера після того, як йому показали рапорт з його характеристикою як особи, що вивчає, поширює і пропагує екстремістську ідеологію.

“Наріман повідомляє про погіршення стану здоров’я. Уже понад місяць він просить про медичну допомогу, але лікарі СІЗО ігнорують прохання”, – стверджують активісти.

Адвокат кримчанина Еміль Курбедінов зауважує, що якщо не вивезти Мемедемінова  до лікарні на обстеження і лікування, то стан здоров’я його підзахисного значно погіршиться і загрожує серйозними ускладненнями.

Блогера Нарімана Мемедемінова російські силовики затримали ще в березні минулого року. Чоловіка звинувачують у публічних закликах до ведення терористичної діяльності. Приводом для звинувачень став канал YouTube, де Мемедемінов висвітлював події в Криму. Національна спілка журналістів України (НСЖУ) назвала арешт Мемедемінова в Криму “порушенням прав на свободу думки, вільне отримання і поширення інформації, в тому числі за допомогою мережі інтернет”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: