Кабмін зробив черговий крок для реінтеграції окупованих територій

Дата: 19 Липня 2016
A+ A- Підписатися

Кабмін створив три територіальних управління Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб в Донецькій, Луганській і Херсонській областях.

Як повідомляє Урядовий портал, про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 13 липня.

Уряд схвалив пропозицію міністерства про створення його територіальних органів у районах безпосередній близькості до зони АТО і тимчасово окупованій території України, які будуть функціонувати як структурні підрозділи апарату міністерства.

Як зазначають у Кабміні, це дозволить забезпечити на місцевому рівні реалізацію державної політики з питань тимчасово окупованої території України та окремих територій Донецької та Луганської областей, “де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, з метою реінтеграції зазначеної території та її населення в єдиний конституційний простір України”.

Як відомо, 20 квітня Кабмін створив Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб шляхом злиття Державного агентства з питань відновлення Донбасу і Державної служби з питань анексованого Росією Криму та Севастополя. Міністерство очолив Вадим Черниш. У міністерстві мають працювати 105 осіб.

Основними завданнями міністерства, зокрема, є реінтеграція тимчасово окупованої території України та її населення в єдиний конституційний простір України; сприяння реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та створення умов для добровільного повернення таких осіб до покинутого місця проживання (реінтеграція) або інтеграції за новим місцем проживання в Україні; застосування норм міжнародного гуманітарного права на території України; координації діяльності з надання гуманітарної допомоги цивільному населенню під час збройних конфліктів; розбудови миру, відновлення та розвитку Донецької та Луганської областей.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: