Єдиний реєстр переселенців вже працює по всій Україні – Мінсоцполітики

Дата: 06 Жовтня 2016
A+ A- Підписатися

Міністерство соціальної політики запустило в повноцінному режимі по всій території Україні єдину інформаційну базу даних (реєстр) внутрішньо переміщених осіб.

Про це міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив Українським новинам. За словами Реви, база запущена з 3 жовтня.

Нагадаємо, 1 серпня Мінсоцполітики запустило реєстр переселенців у тестовому режимі. 26 вересня реєстр почав повноцінну роботу в межах Києва.

До створення єдиного реєстру кожен окремий орган соціального захисту адміністративно-територіальної одиниці мав свій реєстр. Працювали вони автономно, тому неможливо було уявити загальну картину про кількість переселенців, їх місцезнаходження, реальний стан виплат тощо.

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, новий реєстр дозволяє вести електронний облік всіх внутрішньо переміщених осіб.

“Ми тепер можемо відстежити, якщо, скажімо, переселенець внесений в реєстр у двох управліннях. Це відразу буде видно. Це також дає можливість обміну інформацією між відповідними структурами: Державною прикордонною службою, органами Пенсійного фонду, Службою безпеки України та іншими, для того, щоб мати повну інформацію про кожному переселенцю”, – говорив Рева.

За даними Мінсоцполітики, в Україні налічується близько 1 млн 800 тис. внутрішньо переміщених осіб.

Мінсоцполітики також заявляло, що 350 тис. внутрішньо переміщених осіб, які претендують на пенсію, не отримують її.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter