“Хто ви така, щоб мене перевіряти?”: депутат “Слуги народу” відмовився спілкуватися з журналісткою в Раді

Дата: 20 Вересня 2019
A+ A- Підписатися

Народний депутат від президентської партії “Слуги народу” Микола Тищенко відмовився відповісти журналістці “Радіо Свобода” на запитання про те, за яких саме міністрів голосувала політсила на початку вересня. 

Про інцидент медіа повідомило у себе у твітері. 

До Тищенка та його колеги Артема Культенка журналістка служби підійшла в кулуарах парламенту. Вона запропонувала їм пройти невеликий тест на знання міністрів, за призначення яких вони голосували. Після того як обидва депутати не змогли відповісти на поставлені запитання, парламентарі почали цікавитись, чому саме вони мають знати на них відповіді.  

“Дівчино, ви це питання ставили 50 разів сьогодні всім нашим колегам. Що ви хочете цим домогтись?” – каже на відео Культенко. 

Журналістка розповіла, що партії “Слуга народу”, яка має більшість у новообраному парламенті, закидають те, що депутати не читають тексти законів, які ухвалюють з надзвичайно великою швидкістю, а тому вона хоче перевірити це твердження. 

“А хто ви така, щоб мене перевіряти? Ну хто ви? Мій батько чи дружина? Хто ви, щоб перевіряти?” – відповів їй на це нардеп Тищенко. 

Журналістка “Радіо Свобода” почала пояснювати парламентарям, що вона представниця ЗМІ, які мають право контролювати владу, але обидва нардепи просто пішли. 

Як відомо, медійні експерти вже не вперше обурюються поведінкою депутатів від “Слуги народу” та найближчим оточенням президента Зеленського, які демонструють неповагу до роботи медіа. Ще в серпні Медіарух “Медіа за усвідомлений вибір” застеріг команду президента Володимира Зеленського від провокацій, спрямованих проти засобів масової інформації. Тоді вони так відреагували на поширену дезінформацію про відставку голови Офісу президента Андрія Богдана та його слова, що команді очільника держави не потрібні журналісти для спілкування із суспільством.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: