Фінляндія заборонила росіянам заїжджати в країну на велосипедах

Дата: 12 Листопада 2023
A+ A- Підписатися

Фінляндія заборонила громадянам Російської Федерації заїжджати в країну на велосипедах. 

Про це інформує Yle з посиланням на прикордонну службу. 

Фінські прикордонники кажуть, що закрили переходи на південному сході держави. Вони пояснюють, що останнім часом нелегальні іммігранти все частіше намагалися перетнути фінський кордон саме на велосипедах. За тиждень зафіксували 30 таких випадків.

Фінські прикордонники кажуть, що тепер буде “виправдано зосередити контроль лише на автомобільному транспорті”.

Вони також вказали, що із серпня через східний кордон намагалася потрапити до Фінляндії 91 особа без документів. Це громадяни третіх країн, які їхали через Росію як транзитну країну.

Прикордонники кажуть, що вони попросили притулок у Фінляндії та не мали необхідної для в’їзду до країни візи.

Згідно з прикордонною службою, раніше російська влада не пропускала людей до пунктів перетину кордону з Фінляндією, якщо у них не було віз. Наразі, за словами представників прикордонної охорони, ситуація змінилася.

За оцінкою прикордонної служби, люди навмисне в’їжджають до Фінляндії без необхідних документів, і за цим явищем, ймовірно, також стоїть міжнародна злочинність, кажуть у прикордонній службі.

Нагадаємо, у вересні 2023 року у Фінляндії арештували громадянина Франції, який возив до Росії електроніку подвійного призначення.

Раніше повідомлялося, що до Росії через Фінляндію в обхід санкцій потрапляють люксові машини, які у РФ продають за сотні тисяч євро. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter