Ексведучому “Дождя” Коростельову заборонили в’їзд до Латвії

Дата: 10 Грудня 2022
A+ A- Підписатися

Колишньому ведучому телеканалу “Дождь” Олексію Коростельову Міністерство внутрішніх справ Латвії заборонило в’їзд до країни.

Про це повідомляє Delfi.

Олексій Коростельов. Джерело: Delfi

Міністр внутрішніх справ Латвії Крістап Еклонс розглянув пропозицію Служби держбезпеки та вирішив внести до так званого чорного списку колишнього ведучого телеканалу “Дождь” Олексія Коростельова, який в етері сказав, що його канал “зміг допомогти з оснащенням і просто елементарними зручностями на фронті” російським військовим.

Ексведучий “Дождя” наразі мешкає і Грузії. Він не має візи або права на проживання в Латвії, його не можуть притягнути до відповідальності у цій країні.

Олексій Коростельов може оскаржити заборону на в’їзд протягом місяця в Адміністративному окружному суді Латвії.

Раніше ZMINA повідомляла про те, що ведучий телеканалу “Дождь” Олексій Коростельов під час ефіру висловив сподівання, що редакції вдається допомагати військовослужбовцям армії Росії, які воюють проти України.

Згодом головред телеканалу Тихон Дзядко перепросив за висловлювання ведучого й повідомив у твіттері, що уривок вилучили з ефіру. Він наголосив на тому, що його медіа “не займалося, не займається і не займатиметься допомогою з оснащенням російської армії – на фронті чи за його межами”.

Пізніше керівниця інформаційної служби “Дождя” Катерина Котрікадзе сказала, що Коростельова звільнили за висловлювання про допомогу російським військовим.

Нагадаємо, 8 грудня Естонія та Литва припинили трансляцію російського телеканалу “Дождь”, якому Латвія нещодавно скасувала ліцензію на мовлення, що давала право розповсюджувати створений контент у країнах Євросоюзу, США та інших.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter