До парламенту Валенсії вперше увійшла депутатка з синдромом Дауна

Дата: 15 Вересня 2023
A+ A- Підписатися

Мар Гальсеран є першою жінкою із синдромом Дауна, яка стала депутаткою парламенту Валенсійської громади в Іспанії.

Про це повідомляє видання Valencia Plaza.

Фото з інстаграму Мар Гальсеран

Вона – членкиня Народної партії Іспанії та секретарка з питань догляду за людьми з інвалідністю у Валенсії. Вона вже балотувалася на місцевих виборах 28 травня 2023 року, але тоді стати депутаткою їй не вдалося. Однак після відставки двох кандидатів Гальсеран спробувала знов.

“Я закликаю вас працювати та не відмовлятися від своїх планів, адже ви можете досягти бажаного. Спочатку це важко, але ви повинні переступати через себе, ставити цілі й завдання, тому що наприкінці ви досягнете свого, чого б це вам не коштувало”, – сказала новоспечена депутатка у своєму зверненні.

За словами жінки, вона рада новому призначенню та приймає цей виклик “з великою радістю”. Своєю метою вона вважає захист прав людей з інвалідністю.

“Я буду працювати для своєї спільноти, тому що я їх дуже добре знаю, а тому вірю, що у мене все вийде”, – наголосила Гальсеран.

Нагадаємо, що у штаті Міссісіпі вперше в історії на посаду в законодавчому органі обрали відкритого гея Фабіана Нельсона. Відтепер Луїзіана залишилася єдиним американським штатом, який досі не обирав представника ЛГБТ-спільноти до свого законодавчого органу.

Нельсон назвав своє обрання до Палати представників штату “мрією” та “шоком”. Він вважає, що здобув перемогу завдяки тісному зв’язку зі своєю громадою. 

Нельсон розповів, що серед його пріоритетів – розширення програми Medicaid в Міссісіпі, а також розвиток економіки й інфраструктури для районів округу, які не отримують достатнього рівня обслуговування.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter