В Росії заблокували сайт Громадського радіо через матеріал про Хізб ут-Тахрір в Криму

Дата: 12 Серпня 2016
A+ A- Підписатися

Роскомнадзор заблокував сайт Громадського радіо через матеріал, який начебто містить “заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності”.

Редакція отримала повідомлення від Роскомнадзора.

“На підставі вимоги Генеральної прокуратури Російської Федерації від 3 квітня 2015 року № 27-31-2015 / Ід1093-15 про вжиття заходів щодо обмеження доступу до інформаційних ресурсів, що поширюють інформацію, яка містить заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності або участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку, доступ до інформаційного ресурсу (сторінкам) http://hromadskeradio.org обмежується операторами зв’язку на території Російської Федерації “, – йдеться в повідомленні.

В Росії занепокоїлися через матеріал Громадського радіо “Росія оголосила війну всякому інакомисленню”, – Хізб ут-Тахрір.

У листі вказується на те, що в даному матеріалі нібито є “інформація із закликами до здійснення екстремістської діяльності. Інформаційно-пропагандистський супровід діяльності організації “Партія ісламського визволення” (“Хізб ут-Тахрір аль-Ісламі”), визнаної терористичною рішенням Верховного Суду Російської Федерації від 14 лютого 2003 року “.

В Роскомнадзорі обіцяють, що відновлять доступ після видалення зазначеного матеріалу.

Нагадаємо, Хізб ут-Тахрір аль-Ісламі (араб. حزب التحرير الإسلامي – “Ісламська партія звільнення”) – міжнародна панісламістська політична партія, заснована в 1953 році в Східному Єрусалимі суддею місцевого шаріатського апеляційного суду Такіуддіном ан-Набхані.

Декларована мета організації – відновлення справедливого ісламського способу життя і ісламської держави (халіфату) і втілення в ньому ісламської системи.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: