“Виклики свободі слова під час війни у питаннях і відповідях”. Онлайн-зустріч з медіаюристами ППЛ

Дата та час події: 23 Лютого 2023, 14:00 – 16:00
A+ A- Підписатися

Платформа прав людини 23 лютого проведе чергову онлайн-зустріч з медіаюристами у форматі “питання-відповіді” щодо викликів для свободи слова під час війни.

“Зважаючи на попередні дві онлайн-зустрічі, які стосувались обговорення нового Закону “Про медіа”, цього разу ми пропонуємо не обмежуватися темами й готові до розмови про будь-які проблеми і виклики, з якими стикаються медійники(ці) та правозахисники(ці) за рік дії в Україні правового режиму воєнного стану”, – повідомляють у ППЛ. 

Відповідатимуть на ваші запитання наші незмінні експерт(к)и:

  • Євген Воробйов – медіаюрист, адвокат. Має понад 10 років юридичної практики – як приватної, так і на державній службі.
  • Микола Гринишак – медіаюрист-практик, адвокат. Більш ніж п’ять років успішно допомагає медійникам у цивільних, кримінальних та адміністративних справах.
  • Ольга Вдовенко – адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації. 20 років веде правозахисну діяльність та займається консалтингом неурядових організацій.
  • Олександр Бурмагін – медіаексперт, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Понад 20 років практикував захист права на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. Член групи розробників Закону “Про медіа”.

Модеруватиме розмову виконавча директорка ППЛ Олександра Степанова.

Маєте запитання? Напишіть їх наперед, коли заповнюватимете форму для реєстрації, або ж запитайте юристів безпосередньо під час зустрічі.

Зустріч проходитиме з 14-ї до 16-ї години на платформі Zoom.

Реєстрація триває до 12.00 вівторка, 21 лютого, за посиланням https://forms.gle/gASqFJ1FcLCUSJNx7.

***

Онлайн-зустрічі з медіаюрист(к)ами “Платформи прав людини” – це відкриті дискусії для спільного обговорення та розв’язання питань, пов’язаних зі свободою вираження поглядів під час війни. Це чудова нагода як для журналіст(ок)ів, так і для правозахисни(ць)ків отримати вичерпні практичні поради від експертів і експерток з медійного права.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter