Міжнародна конференція з універсального дизайну

Дата та час події: 13 Лютого 2015, 09:30
A+ A- Підписатися

13 лютого з 9:30 до 17:30 у Києві відбудеться міжнародна конференція “Універсальний Дизайн як запорука розвитку інклюзивного суспільства”.

Універсальний Дизайн передбачає створення елементів середовища, об’єктів, речей тощо доступними та зручними у користуванні для максимальної кількості людей. 

На конференції будуть презентовані результати Спільної Програми “Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні”, що діє з 1 грудня 2012 року. Мета програми – сприяти застосуванню стандартів доступності та Універсального Дизайну в Україні. 

На конференції запрошені експерти представлять кращі практики впровадження Універсального Дизайну та принципів доступності в Україні та світі. Учасники зможуть взяти участь у секційних засіданнях, де будуть обговорюватися питання універсального дизайну в охороні здоров’я, освіті, транспорті та архітектурі, на робочому місці.

Серед виступаючих – представники бізнесу, влади, громадських організацій, навчальних закладів, активістів та ЗМІ. Підтверджено участь представника Норвезького міністерства з місцевого самоврядування та модернізації, який розкаже про досвід Норвегії у впровадженні Універсального Дизайну. 

На конференції будуть представлені кейси застосування принципів рівності, інклюзії, доступності та Універсального Дизайну в різних сферах: “Банк для кожного” (Ощадбанк), “Інклюзивне працевлаштування” (гіпермаркет Ашан), “Політика рівних можливостей” (Британська Рада в Україні), “Довідник з облаштування міста Києва”, “Перший доступний трамвай українського виробництва”, “Школа для кожного” та ін. Також буде представлена модель супроводу на робочому місці, розроблена в рамках Спільної Програми.  

До участі у конференції запрошуються експерти, дизайнери, медики, викладачі вишів, архітектори, представники державних, громадських та комерційних структур, журналісти, активісти, студенти. Учасники матимуть змогу поставити питання представникам Мінсоцполітики України, Уповноваженому президента з прав людей з інвалідністю, Представникам Спільної Програми.

Акредитація на захід обов’язкова – прохання підтвердити Вашу участь до 16:00 12 лютого: alina.stetsenko@undp.org, Аліна Стеценко, PR-спеціаліст проекту, ПРООН.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: