Круглий стіл “Отримання візи та закордонного паспорта для людини з інвалідністю в Україні: буденність чи виклик?”

Дата та час події: 27 Квітня 2016, 18:26
A+ A- Підписатися

Відбудеться круглий стіл “Отримання візи та закордонного паспорта для людини з інвалідністю в Україні: буденність чи виклик?”

27 квітня 2016 року з 11.00 до 13.00 у прес-центрі агенції “Укрінформ” (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, перший поверх).

Люди з інвалідністю відмовляються від запрошень до Європи після того, як подавати документи стало необхідно тільки особисто. Нескінченні сходи, вузькі двері, брак спеціальних вбиралень і десятки інших бар’єрів перетворюють процедури оформлення паперів для виїзду за кордон на принизливу, виснажливу, часоємну та витратну гонку на витривалість, яку готовий і здатний пройти ГО “Європа без бар’єрів” провела моніторинг консульських установ, візових центрів і відділень Державної міграційної служби м. Києва, а також опитування організацій людей з інвалідністю.

Наші дані свідчать, що люди з інвалідністю в Україні постійно стикаються з обмеженнями мобільності, в тому числі міжнародної, а наявних засобів полегшення доступу до відділень ДМС, візових центрів і консульств очевидно замало.

Тому “Європа без бар’єрів” запрошує взяти участь в обговоренні шляхів до покращення ситуації, під час якого буде презентовано:

– практичні рекомендації з поліпшення візових і міграційних сервісів для людей з інвалідністю;

– фотоісторію про повсякденні перепони, з якими стикаються люди на візках

– петиції, підтримані платформою громадянського суспільства України

У круглому столі візьмуть участь європейські дипломати, державні службовці, представники всеукраїнських і регіональних організацій людей з інвалідністю.

Робоча мова: українська з синхронним перекладом на англійську

Акредитація на місці за редакційними посвідченнями

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter