Найближчі події
Проєкти можуть тривати від 3 до 12 місяців, мають розпочатися орієнтовно не раніше ніж 1 червня 2025 року.
Дедлайн подачі заявок: 3 березня 2025 року до 17:00 за східним часом.
Події, що вже відбулися
Мета круглого столу – обговорення актуальних теоретичних і прикладних аспектів реалізації практик, прагматичного потенціалу соціальної та правозахисної журналістики під час війни в європейському та національному дискурсах, осмислення стратегічної цінності соціально-правозахисної журналістики у контексті стратегії відбудови, відновлення України
Виставка "Небачена сила" – це хроніка спротиву через мистецтво, сатиру та документалістику. Серед експонатів – карикатурні фігури "російських визволителів" Сергія Захарова, вірусні меми Максима Паленка, відео "Поранена культура" про зруйновані культурні об’єкти, плакати Антіка Данова про реальність окупації, документальний фільм "Спротив" Акім Галімов та роботи українських мисткинь
Після успішного завершення навчання випускники/-ці онлайн-школи зможуть взяти участь у конкурсі стипендій на створення кросредакційних мультимедійних проєктів.
Щоб подати роботу на конкурс, заповніть заявку, скориставшись Гугл-формою, додавши посилання на свій матеріал або фото/скан на матеріал (у разі відсутності посилання через поважні причини).
Для акредитації журналістам слід до 18:00 27 листопада заповнити коротку форму. Точне місце проведення Форуму, правозахисної акції та деталі програми організатори повідомляють після акредитації.
Крім того, відбудеться показ та обговорення фільму Олексія Радинського "Там, де закінчується Росія". А також виставка про загиблих журналістів, організована спільно з PEN Ukraine й Інститут Масової Інформації (ІМІ).
За ініціативою Міжнародного ПЕН з кінця 1980-х років 15 листопада світ відзначає День ув’язненого письменника, або День порожніх стільців (Empty Chair Day).
В анонсі заходу вказується, щоб припинити маніпуляції навколо моніторингових візитів в інституційні заклади, запрошуємо представників медіа обговорити результати та головні проблеми системи
Подія відбудеться у форматі офлайн у Медіацентрі Україна, Київ, Грінченка, 9 (Urban Space 500). Планується трансляція українською та англійською мовами на фейсбук-сторінці ІМІ.
Щоб стати учасником / учасницею конференції, заповніть форму реєстрації. Відповідь щодо участі від організаторів надійде не пізніше ніж через 20 календарних днів після заповнення форми. Дедлайн: 1 травня 2025 року.
Події, що вже відбулися
Тренінги відбудуться у Києві для журналістів та організацій із Півдня та Сходу України 12-13 вересня, Києві для журналістів та організацій із центральної та північної України 17 вересня та у Львові для журналістів та організацій із заходу України 19-20 вересня
Freedom House планує підтримати від трьох до шести ініціатив. Сума кожного гранту не має перевищувати 25 000 доларів США, точна сума буде визначена індивідуально залежно від запропонованих ідей.
Чому якісне документування та розслідування злочинів росіян є основою для майбутнього правосуддя, чи видно його обриси? Чому сподіватися лише на МКС — марна справа? Яку роль відіграють українські суди? Скільки фактів були розслідувані й передані до судів, чому судові процеси в Україні щодо воєнних злочинів проходять практично без уваги громадськості?
Дедлайн подачі заявок: 18 травня.
Школа повністю безоплатна. Дедлайн реєстрації: 25 березня 2025 року.
Щоп’ятниці отримуйте найцікавіші матеріали тижня: важливі новини та актуальні анонси, розлогі тексти й корисні інструкції.