Минулої доби через російські атаки на Херсонщині та Дніпропетровщині загинули четверо цивільних
Протягом 11 квітня російські війська обстрілювали населені пункти Донеччини, Херсонщини та Дніпропетровщини. Внаслідок атак є загиблі та поранені серед цивільних, зруйновані десятки житлових будинків і об’єктів інфраструктури.
Про це повідомили у Нацполіції та місцевих ОВА.
Наслідки російської атаки на ДонеччиніНа Донеччині під вогнем перебували вісім населених пунктів, зокрема Краматорськ, Слов’янськ, Дружківка та Добропілля. За даними поліції, пошкоджено 117 цивільних об’єктів, із них 80 — житлові будинки.
У Краматорську російські війська вдарили чотирма авіабомбами та двома дронами. Поранення дістали 11 людей, пошкоджені 18 багатоповерхівок, об’єкт інфраструктури та 11 автомобілів.
У Дружківці через атаку FPV-дронів поранені двоє людей, пошкоджені житлові будинки та авто. У Слов’янську внаслідок дронової атаки травмований цивільний, пошкоджено приватний будинок і транспорт.
У Добропіллі, яке зазнало двох ударів, зокрема авіабомбою КАБ-250, є поранений. Руйнувань зазнали підприємство, житловий будинок і гаражі.
Найбільших руйнувань зазнала Новомиколаївка — після комбінованого обстрілу керованими авіабомбами та РСЗВ пошкоджені десятки житлових будинків, підприємство, фермерське господарство та автомобілі.
Наслідки російської атаки по ХерсонуНа Херсонщині за добу внаслідок російських атак загинули троє людей, ще 12 — поранені, серед них медична сестра та 14-річний підліток.
Під обстрілами перебували понад два десятки населених пунктів, включно з Херсоном і Бериславом. Російські війська застосовували артилерію, авіабомби, ударні безпілотники та FPV-дрони.
Зокрема, у Херсоні через скидання вибухівки з дрона загинув 50-річний чоловік. Ще один чоловік дістав поранення під час артобстрілу. У Федорівці внаслідок удару безпілотника загинула 73-річна жінка.
Пізніше в лікарні помер 52-річний водій тролейбуса, якого атакував FPV-дрон. Також серед поранених — пасажири маршрутного таксі та жителі, які потрапили під артилерійський обстріл житлового кварталу.
Загалом у регіоні пошкоджені десятки об’єктів цивільної інфраструктури, зокрема житлові будинки, транспорт, підприємства, газопровід і автозаправна станція.
Наслідки російського удару по вантажівці в НікополіУ Дніпропетровській області внаслідок російських атак 11 квітня загинув 67-річний водій вантажівки у Нікополі. Окупанти атакували транспортний засіб FPV-дроном, коли чоловік перебував усередині. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
Також поранення дістали щонайменше двоє людей — 51-річний чоловік, якого госпіталізували у важкому стані, та 64-річна жінка.
Російські війська понад 60 разів атакували Нікопольський район дронами та артилерією. Пошкоджені житлові будинки, інфраструктура, транспорт і господарські споруди. Виникали пожежі.
Крім того, FPV-дрон влучив у Межівській громаді, де загорілися гараж і автомобіль.
Нагадаємо, вранці 11 квітня російські війська завдали авіаудару по центру Краматорська на Донеччині. За попередніми даними, поранення дістали десятеро людей. Згодом стало відомо, що їхня кількість збільшилася до одинадцяти.