На фронті отримали поранення комунікаційники 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Богдан Флюнт та Віталій Костишин

Дата: 17 Лютого 2026
A+ A- Підписатися

Минулого тижня пресофіцери 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Сухопутних військ ЗСУ Богдан Флюнт і Віталій Костишин отримали поранення в Донецькій області.

Про це пресофіцери повідомили на своїх сторінках у соцмережі.

Пресофіцери 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Сухопутних військ ЗСУ Богдан Флюнт і Віталій Костишин. Фото: скриншоти з ролика 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”

За словами начальника відділення зв’язку 10 ОГШБр “Едельвейс” Богдана Флюнта, це його перше поранення від початку повномасштабного вторгнення.

“Війна не може пройти осторонь – рано чи пізно вона наздоганяє кожного в тому чи іншому вигляді. І це не означає, що від неї треба тікати чи відрікатися, бо кожен із нас автоматично став її учасником. Єдиний наш варіант – продовжувати боротьбу, незважаючи на будь-які труднощі, бо зло має бути покаране”, – написав пресофіцер.

Флюнт зазначив, що прагне нагадати українцям, що війна триває тут і зараз. Чоловік закликав людей підтримувати захисників, долучатися до зборів та не бути байдужими.

Віталій Костишин зі свого боку розповів, що окуляри врятували його очі від уламкових поранень, адже обличчя пресофіцера зазнало багато травм.

“Останнім часом ношу окуляри, щоб очі не втомлювались. Вчора вони врятували мої очі від осколків, дуже цьому радий. Тішусь, що живі, все ок, і дякую за ваші слова підтримки”, зазначив пресофіцер.

У коментарі Інституту масової інформації Богдан Флюнт розповів, що їх з Віталієм уже виписали з лікарні та відправили на реабілітацію.

“Уламки повитягували. За діагнозом, множинні осколкові поранення, найбільше постраждали голови. Деталі прильоту вказувати не можу, але загалом – ворожий БпЛА”, зазначив пресофіцер.

Богдан Флюнт – випускник Навчально-наукового інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. До мобілізації вів підприємницьку діяльність у сфері реклами та маркетингу.

Віталій Костишин до мобілізації також вів підприємницьку діяльність у напрямі відеопродакшену.

Раніше в Сумах унаслідок атаки російського безпілотника по території АЗС отримав поранення керівник Сумського каналу Максим Ткачов.

Нагадаємо, українському фотожурналісту Георгію Іванченку, який зазнав поранення на фронті під час виконання професійних обов’язків, ампутувати ногу.

 
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter