Кількість людей, які загинули через ракетну атаку Харкова, збільшилася до шести

Дата: 04 Січня 2026
A+ A- Підписатися

Кількість загиблих унаслідок ракетного удару російських військ по Харкову 2 січня зросла до шести людей.

Про це повідомив очільник Харківської ОДА Олег Синєгубов.

Розбір завалів на місці російської атаки у Харкові

“Фрагменти тіла ще одного загиблого виявлено в Харкові на місці ворожих ударів”, — написав чиновник.

Загалом за останню добу під час пошуково-рятувальної операції в Харкові під завалами зруйнованого будинку знайшли фрагменти чотирьох тіл.

Раніше ZMINA повідомляла, що російські війська 2 січня атакували Київський район Харкова двома ракетами “Іскандер-М”.

За даними ОВА, унаслідок російської атаки зруйнована пʼятиповерхова будівля й частина під’їзду чотириповерхівки, а також пошкоджені вікна й фасади в сусідніх будинках і 13 автомобілів.

Спочатку було відомо, що внаслідок російського обстрілу Харкова загинули 22-річна Анастасія Пархоменко та її трирічний син Максим. Родина була родом із Кривого Рогу, проте на початку повномасштабної війни вони переїхали до Польщі, а згодом повернулися в Україну й оселилися у Харкові.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter