В Криму силовики прийшли до офісу адвокатів, які захищають політв’язнів

Дата: 11 Грудня 2025
A+ A- Підписатися

У Сімферополі співробітники Центру з протидії екстремізму (Центр “Е”) прийшли до офісу, де працюють адвокати, які захищають кримських політичних в’язнів. Адвоката Еміля Курбедінова на робоче місце не пропускають.

Про це повідомляє “Кримська солідарність”.

Кримські адвокати. Фото: “Кримська солідарність”

Співробітники кримського Центру протидії екстремізму прийшли до офісу групи адвокатів, де свою професійну діяльність здійснюють Едем Семедляєв, Еміль Курбедінов, а також юристи Назім Шейхмамбетов, Ельвіна Семедляєва, Рустем Кямілєв і Ліля Гемеджи. Координує оперативні дії силовиків начальник місцевого Центру “Е” Руслан Шамбазов.

Станом на 11-ту ранку у приміщенні перебувають Едем Семедляєв, Назім Шейхмамбетов, Ліля Гемеджи та Рустем Кямілєв. Адвоката Еміля Курбедінова силовики до офісу не пропускають. Про причини візиту силовиків поки що невідомо.

“Ельвіну Семедляєву відпустили, вона була з малолітньою дитиною”, – розповів Курбедінов журналістці Лутфіє Зудієвій.

ZMINA писала, що в листопаді 2024 року до будинку подружжя юристів Лілі Гемеджи та Рустема Кямілєва приїхали представники окупаційної поліції нібито для проведення “обстеження”. Інцидент стався у тимчасово окупованому селищі Піонерське. Під час візиту силовики оформили щодо Кямілєва два адміністративних протоколи.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter