Звільнений в Росії еколог Вітішко залишається в колонії

Дата: 20 Листопада 2015
A+ A- Підписатися

У Росії прокуратура направила до Тамбовського обласного суду скаргу на рішення Кірсановського районного суду про заміну покарання екологу Євгену Вітішко.

Активіст залишиться в колонії до рішення суду, хоча повинен був вийти вже в суботу, передає “Медіазона”.

Прокурори заявляють, що у визначенні суду не зазначено, в якій кримінально-виконавчої інспекції Вітішко зобов’язаний стати на облік, повідомив адвокат Сергій Локтєв.

«Завтра рішення суду першої інстанції повинно було вступити в законну силу, і Вітішко би випустили з колонії. До речі, в ході засідання прокуратура не заперечувала проти пом’якшення покарання. Ми пов’язуємо несподіваний поворот у цій справі з анонсованим виступом Вітішко на Загальноросійському громадянському форумі, який відбудеться в Москві 21-22 листопада. Тим самим його позбавили можливості виступити на заході, в якому візьмуть участь представники громадянського суспільства з десятків регіонів країни», – вважає Локтєв.

3 грудня Кірсановський районний суд розгляне інше клопотання Вітішко – про умовно-дострокове звільнення.

Активіст «Екологічної вахти на Північному Кавказі» був засуджений у справі про псування паркану «дачі Ткачова». Він отримав умовний термін, але в грудні 2013 року це покарання було замінено на реальне позбавлення волі строком на три роки.

Раніше Центр інформації з прав людини повідомляв, що Кірсановський районний суд Тамбовської області відмовив в умовно-достроковому звільненні відомому російському екологу Євгену Вітішко.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter