За останні 70 років німецькі священики вчинили сексуальне насильство над 3600 дітьми

Дата: 13 Вересня 2018
A+ A- Підписатися

Понад 3600 дітей у Німеччині піддавалися нарузі з боку римо-католицькими священиками у період з 1946 по 2014 рік.

Такими є дані дослідження, яке замовила сама церква, пише видання Zeit Online.

Приблизно 1670 священнослужителів у Німеччині здійснили сексуальне насильство над 3677 неповнолітніми, йдеться в повідомленні.  Згідно з дослідженням, лише щодо 38% передбачуваних злочинців почали кримінальні провадження, і більшість з них отримала лише невеликі дисциплінарні покарання, повідомляють німецькі ЗМІ.

Приблизно одна з шести справ стосувалася зґвалтування. Більшість потерпілих були хлопчиками, більше половини з них – віком до 13 років. Священики часто переселялися в нові громади, де не було відомо про їхні дії.

Дослідження провели три німецькі університети на підставі 38 000 документів з 27 німецьких єпархій. Автори заявили, що справжній масштаб зловживань може бути ще більшим, оскільки деякі записи були “знищені або сфальсифіковані”.

Нагадаємо, 15 серпня в американському штаті Пенсильванія прокуратура опублікувала доповідь, де йдеться про підтверджені факти ґвалтування десятків дітей 300 священиками. Зазначається також, що кількість постраждалих від дій священиків дітей може бути набагато більшою, оскільки частина документів втрачена, а жертви в більшості випадків побоювалися розголосу. За словами генерального прокурора Пенсильванії, було виявлено, що випадки педофілії намагалися покривати високопоставлені представники церкви в цьому штаті, а також на рівні Ватикану.

У доповіді наведено імена сотні священиків, але деякі з них були вилучені через заяви про те, що оприлюднення цієї інформації порушує їхні конституційні права. Прокурори встановили, що в багатьох випадках час висування звинувачень уже сплив через термін давності. Понад 100 священиків уже померли, багато з них також вийшли на пенсію або були звільнені. Звинувачують двох священиків щодо випадків, які мали місце упродовж останніх десяти років, один зі священиків визнав себе винним.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: