З прикордоння Чернігівщини евакуювали літнє подружжя
У Чернігівській області поліція допомогла евакуюватися з-під російських обстрілів літньому подружжю.
Про це розповіли в Нацполіції.
Скриншот відеоРодина мешкала в одному із сіл прикордонного Новгород-Сіверського району, тож майже весь час була під ворожими атаками.
Подружжя 78-річної маломобільної жінки та 80-річного чоловіка мешкало всього за кілька кілометрів від російського кордону.
Поліціянти розповіли, що евакуацію ускладнювала не лише постійна загроза ворожих обстрілів, а й те, що літня жінка не могла самостійно пересуватися, тож її несли на руках. Разом з літніми вивезли і їхніх домашніх улюбленців – кота і собаку.
На літніх українців повномасштабне російське вторгнення продовжує впливати непропорційно, а в ООН припускали, чому склалася така ситуація.
Нагадаємо, що за тиждень з Покровська на Донеччині евакуювали ще 70 людей. Нині в місті, де ще понад три роки тому жили 60 тисяч людей, лишається менш як 2 тисячі.