Впродовж січня в Києві про домашнє насильство повідомили близько 300 людей
Упродовж січня 2023 року до Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло 1124 звернення. З них майже 27% стосувалися домашнього насильства.
Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2022/09/1-90.jpeg)
“Більшість із них стосувалися стресу через війну, страху за себе та своїх рідних. Безпосередньо звернень стосовно домашнього насильства надійшло 297, з них 213 від жінок та 84 від чоловіків. Усі, хто звертався, отримали необхідну допомогу та підтримку”, – зазначила посадовиця.
Крім того, упродовж січня в центрі перебувало семеро людей, а кімнатами кризового реагування скористалися 23 людини.
Заступниця голови КМДА також додала, що в місті працюють мобільні бригади соціально-психологічної допомоги. Впродовж січня вони надали 98 консультацій, з яких 76 для жінок і 12 для чоловіків.
Нагадаємо, на базі центру цілодобово працює служба “Телефон довіри” за номерами 1500 (зі стаціонарного) та 044 272 1500 (з мобільного) для всіх, хто потребує допомоги.
Також у центрі надають очні та онлайн-консультації психологів. Звернутися можна особисто за адресою вул. Іллєнка, 20. Консультації в онлайн-форматі можна отримати в Skype (dovira1500).