Вночі війська РФ здійснили масовану атаку на Добропілля у Донецькій області: загинули 11 людей, є поранені

Дата: 08 Березня 2025
A+ A- Підписатися

Вночі 8 березня російські війська завдали по місту Добропілля на Донеччині комбінованого удару, попередньо – ракетою “Іскандер-М”, РСЗВ “Торнадо-С” та безпілотником “Герань-2”. Унаслідок атаки відомо про щонайменше 11 загиблих і 30 поранених. 

Про це повідомили у поліції області.

У відомстві уточнили, що серед поранених – п’ятеро дітей. У місті триває рятувальна операція.

Через обстріли зруйновані та пошкоджені щонайменше 8 п’ятиповерхових будинків, торговий центр, 30 автомобілів. Деякі будинки – вигоріли майже повністю.

“Понад 10 годин на місцях влучань працюють вибухотехніки, слідчо-оперативні групи поліції та всі профільні служби. Триває ліквідація пожежі, розбір завалів та евакуація людей. Точна кількість постраждалих та руйнувань встановлюється”, – зазначили в поліції.

У ДСНС додали, що під час гасіння вогню окупанти завдали повторного удару (ймовірно, “шахедом”), пошкодивши пожежну машину.

Попри загрозу, рятувальники локалізували пожежу у 20 квартирах і ліквідували три займання загальною площею 190 кв. м.

Нагадаємо, внаслідок обстрілів російськими військовими за добу 6 березня на Донеччині поранення дістали 13 цивільних. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter