В’язні ярославльської колонії голодують з вимогою покращити умови

Дата: 31 Липня 2018
A+ A- Підписатися

Ув’язнені, які відбувають покарання в ярославській виправній колонії № 8 Росії, оголосили голодування з вимогою покращити умови у виправному закладі.

Про це повідомляє прес-служба обласного управління Федеральної служби виконання покарань Росії (ФСВП).

До голодування долучилися засуджені, які “раніше припустилися грубих порушень порядку відбування покарання”, а тепер “вимагають для себе пільгових умов”, стверджують у ФСВП.

За даними джерела російського “Інтерфаксу”, голодування оголосили менше десяти людей, у тому числі Євген Макаров, який раніше зазнавав тортур.

“Адміністрацією установи з усіма засудженими проведені бесіди роз’яснювального характеру. Проведено медичний огляд засуджених. Ситуація в колонії контрольована, в установі дотримується розпорядок дня”, – стверджує ФСВП.

20 липня “Нова газета” оприлюднила відео з ярославської колонії № 1, на якому зображено, як знущаються над Євгеном Макаровим. Відео було знято на відеореєстратор у червні 2017 року.

Російські правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Семеро співробітників колонії, які зображені на відео, були арештовані, а заступника начальника колонії Івана Калашникова відправили під домашній арешт. Як повідомлялося раніше, співробітники колонії № 1 російського Ярославля пропонували засудженим, які розповідають про побиття, відмовитися від своїх свідчень.

Адвокатка Ірина Бірюкова, яка передала відео журналістам, повідомила про погрози на свою адресу, виїхала з країни і звернулася за державним захистом для себе і своєї сім’ї. Учора вона також попросила надати державний захист для Євгена Макарова.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: