Вітчима, який убив 10-річну дівчинку, засудили до довічного ув’язнення

Дата: 28 Лютого 2026
A+ A- Підписатися

На Закарпатті суд призначив довічне позбавлення волі чоловікові, якого визнали винним у жорстокому вбивстві 10-річної падчерки. Прокурори довели його провину в судах усіх інстанцій.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

Ілюстративне фото: rv.gov.ua

За матеріалами справи, вітчим у стані алкогольного сп’яніння завдав дитині понад 75 ударів руками, ногами та дерев’яною ніжкою від столу. Дівчинка отримала тяжкі тілесні ушкодження по всьому тілу й померла. Під час побиття постраждала також її 5-річна сестра — чоловік завдав дитині щонайменше 12 ударів.

Після скоєного, як встановило слідство, він разом із матір’ю дітей не викликали медиків, а пішли спати. Вранці дівчинку виявили без ознак життя.

Керівник Закарпатської обласної прокуратури Мирослав Пацкан, який очолював групу обвинувачення під час судових дебатів, наголосив, що цей вирок є не лише покаранням конкретної особи, а й нагадуванням про відповідальність дорослих за безпеку дітей.

Чоловіка затримали після загибелі дитини, відтоді він перебував під вартою. Суд визнав його винним та призначив найсуворіше покарання — довічне ув’язнення.

Матір загиблої дитини у грудні 2025 року засудили за залишення дитини в небезпеці. Їй призначили п’ять років позбавлення волі з випробувальним строком 2 роки і 8 місяців. Також вона зобов’язана проходити пробаційну програму та виконувати визначені судом обов’язки.

Молодша сестра загиблої нині проживає з батьком і проходить психологічну реабілітацію.

Нагадаємо, у грудні минулого року на Закарпатті Тячівський районний суд засудив подружжя за особливо тяжкі злочини щодо неповнолітньої доньки. Чоловік отримав довічне позбавлення волі, а мати – 15 років в’язниці. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter