В Україні створюють рейтинг компаній, які підтримують батьківство

Дата: 24 Листопада 2017
A+ A- Підписатися

В Україні створюють рейтинг “Найкращі сімейні роботодавці”, який має на меті підвищити репутацію компаній, які цінують працівників не лише за їхню професійну кваліфікацію, а й за участь у вихованні дітей.

Про це пише журналістка Центру інформації про права людини Ірина Виртосу.

Анкети на участь у рейтингу подали понад 20 українських і міжнародних компаній. Ініціатор рейтингу Владислав Головін, редактор видання Fathersclub, очікує за два тижні добрати ще до півсотні. Цю ідею він запозичив в американській компанії Fatherly.com, рейтинг якої вже три роки поспіль визначає найкращих роботодавців для тат.

“Але ми зрозуміли, що для України робити рейтинг суто “для тат” зарано, інакше ми б ризикували не отримати жодної заявки. Тому вирішили визначити найкращих сімейних роботодавців”, – пояснює Головін.

Такий рейтинг планують робити щороку. Його ідея в тому, щоб компанії зрозуміли, що комфорт для родини – це важливий елемент репутації, каже експерт. Якщо роботодавці дійсно зацікавлені в лояльності працівників, вони пропонуватимуть не тільки гідну зарплату, а й розумний баланс роботи й приватного життя. “У нас зараз із тих 20 роботодавців, що відповіли, троє чи четверо сплачують премію за народження дитини, й то дуже невелику”, – наголошує експерт.

Компанії, які хочуть взяти участь у рейтингу, мають розповісти, чи передбачені в них премії для працівників, які стали батьками, для яких членів родини працівника вони сплачують медичну страховку, які інші види підтримки батьківства є в компанії та яка середня тривалість декретної відпустки, якою користувалися працівники.

“Зі всіх цих відповідей ми зробимо окремий список та будемо давати бали. Наявність премії за народження дитини – один бал, можливість віддаленої роботи – теж один, наявність ігрових місць для дітей в офісі – так само. Інші види заохочення відповідального батьківства теж будемо враховувати. При однаковості балів будуть мати значення додаткові умови – наприклад, сума страхового покриття за медичною страховкою, чи кому саме надається така страховка – тільки працівнику чи членам його родини також. При однаковості всіх показників буде мати значення строк їх дії, точніше коли саме вони були запроваджені”, – каже Головін.

У жовтні Верховний Суд України визнав законними дії компанії, яка не відпустила чоловіка у декретну відпустку і звільнила його за прогули.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: