У Москві охоронець гей-клубу побив відвідувача з інвалідністю через його візок

Дата: 08 Липня 2016
A+ A- Підписатися

У московському гей-клубі “Секрет” 23-річного молодика з інвалідністю побив охоронець клубу.

Як стало відомо “МК”, інцидент стався у вівторок близько 4 години ранку в Нижньому Сусальному провулку.

Дмитро Жданов приїхав туди разом з другом.

Жданов народився в Можайський колонії (мати відбувала покарання за вбивство) з діагнозом “олігофренія”. Він отримав інвалідність і після важкої травми хребта змушений пересуватись на візку. Прославився він тим, що зібрав випускників дитячих-будинків і шкіл-інтернатів з аналогічними захворюваннями, які хотіли б заробляти. Зараз вони виконують кур’єрські, побутові, ремонтні послуги. Крім того, Дмитро відкрито заявив, що люди з інвалідністю теж можуть бути геями, і що він саме один з них.

Вночі у вівторок Жданова відмовилися пускати в клуб на візку. Тоді хлопці вирішили залишити його біля гардероба, а друг відніс Діму на літню веранду.

Незабаром до хлопців підійшов чоловік, зі слів потерпілого, він працює в цьому закладі охоронцем, і сказав, що візок заважає проходу. Чоловік сказав, що він вважає таких як Жданов халявщиками з інвалідністю, оскільки сам служив в Афганістані, і вдарив його кулаком в обличчя. Відвідувач впав, розбивши в кров коліна, руку, забив нирки. Люди, що знаходилися на веранді, стали знімати те, що відбувається на відео. При цьому вони вимагали від нападника вибачитися. На шум вийшли адміністратори клубу і попросили не заявляти в поліцію. Однак Дмитро зафіксував побої і написав заяву в правоохоронні органи.

У самому клубі від коментарів відмовилися.

Як пише в мережі Facebook друг Жданова Alek Naza, “40 хвилин Діма чекав приїзду поліції. Вона так і не з’явилася”.

Фото з Facebook Alek Naza

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter