У Криму активістів Українського культурного центру перевіряють на екстремізм

Дата: 13 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Стосовно активістів Українського культурного центру в Сімферополі проводиться дослідча перевірка за підозрою в скоєнні злочину за статтею 280.1 “Публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності”.

Про це Центру інформації про права людини розповів адвокат Едем Семедляєв.

За його словами, 12 січня близько 7 години ранку в Сімферополі співробітники ФСБ провели огляд приміщень і вилучення комп’ютерної техніки у сім’ї проукраїнських активістів Наталії Харченко та Андрія Виноградова. Після цього обох доставили до слідчого для дачі пояснень.

Слідчий відмовився допустити адвоката під час отримання пояснень від Наталії Харченко.

За словами Семедляєва, бесіда тривала понад чотири години і після її закінчення було видно, що в жінки поганий стан здоров’я.

Після цього для дачі пояснень був запрошений Андрій Виноградов, і тільки тоді адвокат зміг з’ясувати, що стосовно пари проводиться дослідча перевірка за підозрою в скоєнні злочину, передбаченого статтею 280.1 “Публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності”. Андрій Виноградов від дачі пояснень відмовився.

Як відомо, 12 січня співробітники ФСБ затримали активіста Українського культурного центру Андрія Виноградова і його дружину Наталю. Після допиту і обшуку подружжя були відпущені додому.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: