В Євросоюзі не дали зареєструвати торгову марку зі словом “Mafia” у назві

Дата: 16 Березня 2018
A+ A- Підписатися

Іспанській компанії La Honorable Hermandad не дозволили зареєструвати в Євросоюзі торговий знак закладів громадського харчування “La Mafia se sienta a la mesa” (“Мафія сидить за столом”), оскільки він суперечить державній політиці та прийнятим принципам моральності.

Відповідне рішення ухвалив Суд Європейського союзу, повідомляє “Європейська правда”.

Суд розглянув це питання після того як 2015 року Італія поскаржилася до Управління інтелектуальної власності ЄС через неприпустимість назви, в якій фігурує слово “Mafia”. В управлінні тоді визнали, що назва “La Mafia se sienta a la mesa” явно асоціюється із злочинною організацією.

У відповідь на скаргу Італії франчайзинг іспанській компанії звернувся до Суду ЄС із позовом про скасування рішення Управління інтелектуальної власності. Проте в суді правильність рішення управління підтвердили та відхилили позов.

В суді пояснили, що словосполучення “La Mafia” має глибоко негативні асоціації в Італії. Крім того, назву компанії в усьому світі розуміють як посилання на злочинну організацію, котра, зокрема, асоціюється із залякуванням, фізичним насильством та вбивствами.

Відповідно до рішення суду, в Євросоюзі торгова марка бути зареєстрована не може. Однак, як національна торговельна мережа вона може існувати.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: