В Україні з’явилася анонімна гаряча лінія психологічної допомоги для чоловіків

Дата: 14 Жовтня 2022
A+ A- Підписатися

В Україні запустили безплатну цілодобову анонімну гарячу лінію психологічної підтримки для чоловіків. Звертатися за допомогою можна з будь-яких питань, що викликають стрес. 

Про це повідомляє Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).

“Гаряча лінія за номерами 2345* (Vodafone та Lifecell) та +38 067 752 23 45 (Київстар) безплатна та працюватиме цілодобово. Операторами є кваліфіковані психологи/-ині з багаторічним досвідом психологічної практики”, – йдеться у повідомленні. 

Чоловіки можуть звертатися на лінію з будь-яких питань, що викликають стрес: проблеми на роботі чи в стосунках, переживання через війну, складнощі у регуляції гніву тощо.

“Фахівці допоможуть стабілізувати емоційний стан і знайти внутрішні ресурси для виходу зі складних ситуацій”, – зазначають у Фонді ООН у галузі народонаселення в Україні.

За результатами опитування UNFPA серед чоловіків, 90% респондентів не мали досвіду звернення за професійною психологічною підтримкою у будь-якому вигляді.

“Чоловіки в Україні часто живуть з думкою, що мають розв’язувати свої проблеми самостійно. Через це вони не звертаються за професійною допомогою”, – каже програмна менеджерка UNFPA Олеся Компанієць.

Водночас майже кожен третій українець перебуває у стані значного дистресу, при якому людина не може адаптуватися до стресових ситуацій та їхніх наслідків.

Лінія є анонімною, тож персональні дані тих, хто звернувся по допомогу, не збиратимуться. 

Нагадаємо, ZMINA зібрала контакти організацій, що надають як безплатну психологічну підтримку, так і платні консультації.

Фото обкладинки: unsplash

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter