В Україні представили Мапу якісних медіа: під час презентації Укрінформ “замінували”

Дата: 18 Вересня 2023
A+ A- Підписатися

В Україні з’явилась інтерактивна мапа якісних медіа, станом на сьогодні на неї потрапили 101 онлайн-медіа, 24 радіо та 48 телеканалів у всіх регіонах України.

Про це повідомили на сторінці Інституту масової інформації (ІМІ).

Джерело: pixabay.com

Проєкт ініціювали громадські організації “Інститут масової інформації” та “Детектор медіа” за підтримки міжнародної організації Internews. Незалежні медійні експерти та юристи оцінювали медіа за трьома блоками критеріїв – прозорість, дотримання професійних стандартів і журналістської етики.

Проєкт систематично оновлюватиметься, до участі зможуть подати заявку всі українські медіа, які матимуть бажання долучитися.

Під час презентації мапи будівлю Укрінформу, де відбувався захід, “замінували”.

“Прямо під час трансляції на редакційну пошту ІМІ надійшов лист, що в приміщенні Укрінформу закладено дві бомби з часовим механізмом. Попри це зірвати захід не вдалося”,розповіла виконавча директорка ІМІ Оксана Романюк на своїй сторінці у фейсбуку.

На виклик приїхали поліція, швидка та експерти. І Укрінформ, і захід ІМІ “мінували” вперше під час повномасштабної війни. 

Романюк окремо наголосила: Мапа якісних медіа постійно оновлюватиметься.

“Громадяни, які полягли з інфарктами через те, що поки не ввійшли, – спокійно, ми ж не охопили прям усі українські медіа. Це перший крок, буде далі все домоніторюватись”, – пояснила вона.

Виконавча директорка ІМІ уточнила, що буде створено гугл-форму для тих хто не встиг податися, про це повідомлять додатково.

Переглянути Мапу якісних медіа можна тут.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter