В окупованому Криму – подвійний антирекорд на коронавірус

Дата: 29 Жовтня 2021
A+ A- Підписатися

Минулої доби в тимчасово окупованому Росією Криму зафіксували 693 випадки захворювання COVID-19. 18 пацієнтів померли через коронавірус. 

Про це інформує незаконне “міністерство охорони здоров’я Республіки Крим”

За добу одужали 1 216 людей. З початку пандемії в Криму одужали 81 964 особи, померли – 2 962 особи.

У Криму з 25 жовтня почали діяти нові обмеження, запроваджені окупаційною владою через погіршення ситуації з пандемією коронавірусу. Зокрема, з понеділка починає діяти система QR-кодів.

Із 20 жовтня де-факто влада Криму посилила заходи з боротьби з коронавірусною інфекцією на півострові. Кремлівський куратор у Криму Сергій Аксьонов оголосив неробочими днями період із 30 жовтня до 7 листопада включно. До цього в Криму продовжили до грудня режим підвищеної готовності, запроваджений у зв’язку з пандемією коронавірусу. З 11 жовтня в Криму набули чинності нові коронавірусні обмеження.

Нагадаємо, міжнародні організації не можуть підтвердити правдивість даних окупаційної влади півострова. Кримські правозахисники неодноразово стверджували, що Росія спеціально занижує кількість померлих від коронавірусу. Це також правозахисній організації підтвердили кримські медики. 

У вересні Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови, що встановлюють нові карантинні правила для запобігання поширенню COVID-19. Зміни також зачепили перетин адміністративного кордону Криму з материковою частиною України.

Міністерство охорони здоров’я України пропонує кримчанам вакцинуватися на материковій частині країни препаратами, що вже пройшли сертифікацію ВООЗ, у шести пунктах у Херсонській області.

На початку вересня Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України оприлюднило мапи з маршрутами та адресами пунктів вакцинації проти COVID-19 для кримчан, які перетинають адміністративний кордон з материковою Україною через КПВВ “Чонгар” і “Каланчак”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: